Hakkımızda

Üretimin her aşamasında kalite güvencesi

Kaliteyi önde tutmayı ana hedef alan firmamız, üretimin her aşamasında kalite güvencesini sağlamak amacıyla Nisan 2005 tarihi itibarı ile tam donanımlı, modern laboratuvarını kurmuş olup, Haziran 2005 tarihinden itibaren üretimde kullanılan hammaddelerin, üretilen ve satılmakta olan bütün ürünlerin kalite kontrollerini gerekli tüm analizlerini yaparak sağlamaktadır.

Ayrıca, kalite kontrolünün yanında, üreticilerin daha bilinçli üretim yapabilmesi için gerekli olan, toprak ve sulama suyu analizlerini de yapmaktadır.

Analizler sonucunda toprak, bitki ve sulama suyundaki elementlerin miktarı belirlenerek, teknik bölümümüzün konusunda eğitimli ve deneyimli Ziraat Mühendislerince gübreleme programları önerilmektedir. Bu konuda üreticilerimizin problemlerine çözümler üretilmesine çalışılarak üreticilerimize destek verilmektedir.

iso turkak

2006 yılında TS EN ISO 9001:2000'e göre Kalite Yönetim Sistemini kurmuş ve TSE'den Kalite Belgesi almaya hak kazanmıştır.

Günümüzde TS EN ISO/IEC 17025 Belgesi ile akreditedir.

Şikâyetlerin Değerlendirilmesi

Şikâyetlerin Değerlendirilmesi Prosedürümüz için tıklayınız.

Müşteri Şikayet Formu için tıklayınız.

Üreticimize Destek

Sürekli daha iyi ve kaliteli hizmet vermeyi ana hedefi olarak koyan laboratuvarımız, Aralık 2006 tarihinde de TS/EN ISO/IEC 17025 "Deney ve Kalibrasyon Laboratuvarlarının Yeterliliği için Genel Şartlar" standardına uygun tüm çalışmalarını tamamlayarak "TSE Taşeron Laboratuvar Belgesi"ni almaya hak kazanmıştır.
Laboratuvarımız, T.C. Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın; 20 Şubat 2007 tarihli, 26440 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan tebliği ile analiz kurum laboratuvarları listesinde de yerini almıştır.

ADRES

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi
    2. Kısım 22. Cd. No:10
    (Doktor Tarsa binası 1. Kat)
  • Email: bilgi@doktolab.com
  • Website: www.doktolab.com
  • Telefon: 0 (242) 249 46 46 ISDN