Kalite Politikamız

Laboratuvar Kalite Politikası

Tarım sektörüne yönelik analiz hizmetlerimizi ulusal ve uluslararası geçerliliği olan standart ve yönetmeliklere uygun olan metotlar ile yapmak.

Tüm hizmetlerimizi TS EN ISO/IEC 17025 standardına uygun olarak sürdürmek. Tüm personelin katılımı ile kalite yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesini sağlamak.

Analiz sonuçlarının kalitesinin kontrolünü belirli zaman aralıklarında yapılan kalite kontrol testleri, laboratuvarlar arası karşılaştırma sonuçları, referans/standart madde kullanımını sağlayarak yapmak, sonuçlarımızın güvenilirliğini artırmak.

Analiz sonuçlarının kalitesini olumsuz etkileyebilecek iç ve dış etki altında kalmadan tarafsızlık ilkesi içinde belirtilen metotlara uygun şekilde ve risk temelli yaklaşım ile çalışmak.

Kişisel verilerin korunması kanunu kapsamınca müşteriye ait bilgilerin , mülki haklarının  korunmasını ve gizliliğini sağlamak. 

Kalite yönetim sistemi içinde hazırlanan tüm dokümantasyonu laboratuvar personelinin öğrenmesi ve geliştirmesi için eğitim vermek, kendi işlerinde uygulamalarını sağlamak.

Laboratuvara gelen her türlü şikâyeti değerlendirerek çözüm bulmak ve müşteri memnuniyetini artırıcı faaliyetlerde bulunmak.

ADRES

  • Adres: Organize Sanayi Bölgesi
    2. Kısım 22. Cd. No:10
    (Doktor Tarsa binası 1. Kat)
  • Email: bilgi@doktolab.com
  • Website: www.doktolab.com
  • Telefon: 0 (242) 249 46 46 ISDN